Сфери діяльності

Роботу у Польщі може знайти кожен бажаючий, але найбільший попит на фахівців спостерігається в наступних галузях:

Cільське господарство

Протягом багатьох років в сільському господарстві в зв'язку з підвищенним сезонним попитом стає популярним працевлаштування фахівців з України, з метою надання допомоги у збиранні врожаю та на фермах. Щорічно на польські ферми і сільськогосподарські підприємства влаштовуються десятки тисяч громадян України для збирання врожаю фруктів та овочів як садівники а також водії тракторів та іншої сільськогосподарської техніки.

[Подати заявку на вакансію в галузі сільського господарства]

 

A couple talks to a contractor.

 

Будівництво

У зв'язку з рядом інфраструктурних інвестицій будівництво у Польщі на даний момент переживає бум. Польським компаніям потрібні, насамперед, муляри, штукатури, теслярі, опалубщики, спеціалісти для проведення оздоблювальних робіт.

[Подати заявку на вакансію в будівельній галузі]
Транспорт

Специфіка транспортної галузі дозволяє наймати водіїв з кваліфікаціями, які необхідні для перевезення по європейських маршрутах, незалежно від національності та походження. Польські перевізники шукають водіїв з ліцензією С+Е, на які сьогодні спостерігається високий попит у Польщі. Участь у працевлаштуванні, яке проводить EWL Україна, це гарантія, що кандидати на роботу на польські підприємства будуть повністю ознайомлені з процесом прийому на роботу, у тому числі і з підготовкою необхідних сертифікатів (водійські права), отримують допомогу при отриманні тахографа і англійських віз.

[Подати заявку на вакансію в галузі транспорту]
Виробництво та промисловість

Головною проблемою для ряду компаній Польщі є брак кадрів на ринку праці та висока плинність кадрів. Звідси високий інтерес до східного ринку праці, особливо з України. Для компаній, пов'язаних із важкою промисловістю, EWL Україна обирає кращих зварників (TIG, MIG, MAG), токарів (CNC, ручний токарний верстат) і металургів. В компаніях зі змішаним характером діяльності спостерігається підвищений інтерес до комірників, пакувальників, монтажників, водіїв візків з вилковою вантажопідйомною платформою. Польським швейним фабрикам потрібні досвідчені швачки і кравці з України.

[Подати заявку на вакансію в галузі виробництво та промисловість ]
Гастрономія та Готельний бізнес

EWL України набирає фахівців в готелі, пансіонати, ресторани, бари та інші місця громадського харчування, а також в салони spa масажу. Особливо потрібними спеціалістами є кухарі й помічники кухарів, офіціанти, прибиральники та масажисти (для салонів spa).

[Подати заявку на вакансію в галузі гастрономії та готельного бізнесу]
Доглядальниці

Ми знаємо, якої відповідальності вимагає робота няні / доглядальниці. Це унікальна професія, в якій ми вимагаємо від наших співробітників терпіння, спокою, співчуття і теплоти. Крім того, в даній професії дуже важливий стаж роботи. Для індивідуальних клієнтів у Польщі ми набираємо людей з України, як в якості нянь, так і в якості патронатного персоналу з догляду за інвалідами і людьми похилого віку. Великим попитом користуються вакансії хатнього персоналу.

[ Подати заявку на вакансію няні/доглядальниці]
Фахівці і менеджери

Для окремих польських клієнтів ми також проводимо набір спеціалістів високого рівня. У рамках працевлаштування та поетапного відбору ми знаходимо на Україні талановитих менеджерів, експертів у таких галузях як інформаційні технології, готельний бізнес, виробництво, торгівля і будівництво.

[Подати заявку на вакансію менеджера]

Співпрацють з нами: