Курси польської мови

Для всіх бажаючих безкоштовно вивчати польську мову он-лайн ми пропонуємо скористатися платформою Polskijazyk.pl.

Платформа надає можливість безкоштовного вивчення польської мови в режимі реального часу від рівня A1 до рівня B1 із врахуванням вимог Сертифікаційного іспиту з польської мови для іноземців. Для підвищення ефективності навчання використані сучасні методики, а також функції, що дозволяють легко засвоїти і швидко закріпити отримані знання. Крім вивчення польської мови, учасник курсу отримає можливість ознайомитися з історією і культурою сучасної Польщі, а також дізнатися про найвідоміших поляків.

people-2557396_960_720

Платформа була створена в результаті реалізації проекту «Пізнай польську, пізнай Польщу». Метою проекту є промування вивчення польської мови за допомогою створення комплексної та безкоштовної платформи для дистанційного вивчення польської мови, спрямованої для осіб з Білорусі, України та Росії, які замислюються над навчанням у Польщі.

Проект співфінансований Міністерством закордонних справ в рамках конкурсу «Співпраця в сфері громадської дипломатії-2015».

Інструкція використання

Також, для осіб зацікавлених роботою в Польщі ми пропонуємо 3 безкоштовних занаття, які допоможуть Вам без проблем влаштуватися на легальну роботу в Польщі.

1 (скачати)

kurs 1

2 (скачати)

kurs 2

3 (скачати)

kurs 3

У Варшаві можна записатися на безкоштовні курси для іноземців. Заняття проводять спеціально підготовлені волонтери. Групи на кожному рівні розділені на англомовні і російськомовні. У рамках курсу, поза заняттями проводяться також інтеграційні семінари.

Подробиці =>  ТУТ


Партнер агентства EWL школа польської мови для іноземців Edu & More пропонує навчальні курси польської мови - стаціонарні індивідуальні та групові (у приміщенні школи у центрі Варшави, або ж у бібліотеці Варшавського університету – „серці” студентського життя), та інтерактивні - на платформі дистанційного навчання www.polishonlinenow.com

На платформі polishonlinenow.com знаходяться зокрема:

• перший у світі повний профільований курс польської ділової мови
(доступний від початкового рівня до просунутого),
• практичний курс щоденної польської мови
(доступний від початкового рівня до просунутого),
• курс польської мови для туристів (без граматики),
• унікальні уроки польської мови на особливі випадки.
Доступні у двох версіях (англійською та російською мовою) інтерактивні курси польської он лайн можна використовувати для самостійного вивчення, або ж як сучасний та ефективний додаток до традиційних курсів.

 

logo-mspНа польському ринку Edu & More стала попередником навчання польської мови з допомогою blended learning - ефективного методу, що поєднує стаціонарні уроки із інтерактивними курсами он лайн. За інноваційні розв’язки у ділянці навчання іноземців польської мови фірму вшановано званням Лідера підприємництва 2011 року

 

logo-edu-and-moreУсім кандидатам при прийомі на роботу у Польщі, що надіслали до нас свої резюме, школа польської мови для іноземців Edu & More пропонує спеціальні знижки на інтерактивні курси польської мови он лайн.

Співпрацють з нами: