Порадник працевлаштування в Польщі

poradnik-ru

Залежно від відповідного терміну праці, форми і фаху, в якому кандидати-працівники планують працевлаштування в Польщі, перевагу мають різні види процедур – від тимчасового працевлаштування ( на підставі освідчення про намір доручення праці), до тривалого дозволу на працю. Для осіб, які зацікавлені сезоновою працею ( наприклад- з можливістю сезонового заробітку), особливо привабливою формою легалізації праці в Польщі є працевлаштування на підставі освідчення про намір доручення праці іноземцям.

Таке освідчення дає можливість працювати в Польщі 6 місяців на протязі 1 року без потреби отримання дозволу на працю. Ця процедура є спрощена відносно до традиційної, котра вимагає від польського роботодавця отримання дозволу на працю для іноземця. Завдяки цьому, від рішення про працевлаштування кандидата до моменту початку праці , може минути менше ніж 2 тижні. Крім України, цю форму легалізації працевлаштування можуть застосовувати теж громадяни Росії, Білорусії, Молдавії, Грузії, але однак це українські громадяни залишаються в тій групі іноземців, які мають переважну більшість серед працевлаштованих на підставі освідчення.

Аплікація на ваканції праці в Польщі

Перш ніж розпочнеться процедура легалізації перебування, кандидат повинний звернути на себе увагу польського роботодавця, складаючи аплікацію до нього безпосередньо або за посереднецтвом агенції праці, такої як EWL Україна. З цією метою варто заповнити формуляр ( резюме), котрий розміщений на нашій сторінці в інтернеті і вислати на адрес із вказаною ваканцією, на яку аплікує. Після прийняття рішення роботодавцем, його завданням є зголошення внеску про намір доручення праці кандидату. І тільки після того, як освідчення буде зараєстроване польським роботодавцем і переслане до кандидата, кандидат може звернутись до польського генерального консульства на Україні в справі видання візи. До приїзду в Польщу, окрім візи, обов’язковим є дійсний закордонний паспорт.

Реєстрація в e-Konsulat

Можна зауважити великий прогрес в польській візовій політиці. Одним з таких кроків, було знесення оплат за польську державну візу в минулому році з правовою можливістю працевлаштування для громадян України, які перебувають в Польщі не менше ніж 3 місяці і не довше як рік. Таку заяву про видання візи з метою виконання праці складається в генеральному консульстві відповідно до місця проживання кандидата. Перш ніж складати таку заяву про видання візи, потрібно зареєструватись онлайн на сторінці в інтернеті в e-Konsulat (www.e-konsulat.gov.pl). Завдяки цьому іноземець може зорієнтуватись в актуальних можливих термінах до складання заяви про видання візи, заповнити анкету в інтернеті, видрукувати її і звернутись з нею до консульства в відповідному часі, визначеному автоматично при реєстрації on-line.

Процедура видання візи до праці в польському генеральному консульстві або візовому центрі

До візової заяви повинні бути додатково заміщені – паспорт,біометричне фото кандидата, страховий поліс, а також документ, який засвідчує мету перебування ( освядчення чи дозвіл на працю). В деяких випадках консул може вимагати додатково документів, засвідчуючих кваліфікації або освіту. Іншою формою легалізації побуту може бути дозвіл на тимчасове проживання, на підставі якого видається працівникові карта тимчасового побуту. Перевагою такого дозволу, на підставі карти побуту, над візою до праці для особи, яка працює в Польщі є термін, на протязі якого дозвіл є дійсний (на даний момент дво- або чотирьохразово довший), а також можливість праці, без її переривання, завдяки складанню заяви на території Польщі без потреби складання документації в польських консульствах на Україні. В обох випадках особою, котра складає аплікацію на карту побуту є працівник, а не роботодавець.

Приїзд і підписання умови

Після отримання візи кандидат може легально приїхати і працювати в Польщі, підписати контракт з роботодавцем і розпочати працю. Слід теж пам ятати, що брак підтвердження підписаного контракту між працівником і роботодавцем у письмовому вигляді становить порушення закону - згідно з польським законодавством, освідчення про замір надання праці не становить підтвердження працевлаштування у роботодавця.

Особи, котрі планують тривалий виїзд або постійну працю також можуть стосувати спрощену процедуру, на підставі освідчення, після 6 місяців польський роботодавець може продовжити контракт про працю, реєструючи при цьому заяву про дозвіл на працю. Така заява дає можливість працювати на протязі тривалого часу на підставі освідчення ( від 1 до 2 років, а в деяких випадках навіть навіть довше), використовуються часто як форма легалізації праці на кандидатів ваканцій середнього і вищого ступеня, в тому числі і спеціалістів високих кваліфікацій.

Про що варто знати?
Зверни особливу увагу на умови працевлаштування, яке гарантує роботодавець – заробітна плата, ваканця, різновид контракту, вимір часу праці. Чи така сама інформація є вказана в оголошені про працю, контракті, освідчені? Інформація, вказана в контракті і яка стосується умов працевлаштування не тільки повинна бути ідентична з тією, що вказана в документі легалізаційному перебування, але також повинна бути перекладена на російську і українську мови.

Згідно з польським законодавством, польські агенції посереднецтва працевлаштування не можуть отримувати додаткових оплат від кандидатів, повязаних зі знаходженням місця працевлаштування, консультацією або шуканням праці в Польщі. Оплати можуть бути здійснені тільки в випадку фактичних коштів, заплачених агенцією, пов язаних з транспортом до місця праці, видання візи, медичним оглядом або перекладом документів. Закони ці, на жаль, досить вільно інтерпретуються в Україні, тому першочергово варто взяти до уваги послуги, які пропонують і надають безкоштовні посередники праці.

Співпрацють з нами: