Політика конфіденційності

§1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Адміністратор особових даних — EWLIT товариство з обмеженою відповідальністю, командитне товариство, ul. Puławska 22/4, 05-500 Piaszeczno NIP (ідентифікаційний номер фізичної особи) 5223027292, REGON (офіційний національний реєстр суб'єктів народного господарства) 361286554, вписаний до Національного судового реєстру, який веде окружний суд у Варшаві, XII відділ офіційного національного судового реєстру KRS (національний судовий реєстр): 0000553016. керівник сайту www.ewl.com.pl забезпечує особові дані своїх користувачів, докладаючи відповідні основні та технічні засоби необхідним правом, яке є обов'язковим на території всієї Польщі.
Користувачем сайту www.ewl.com.pl є кожен, хто користується послугами, наданими електронним шляхом через/на сайті.

Зібрані особові дані Користувачів сайту www.ewl.com.pl підлягають фізичному і правовому захисту завдяки застосуванню відповідної технічної й інформаційної інфраструктури, застосування цих процедур вимагається законом від 29 серпня 1997 року про охорону особових даних (Dz. U. Z 2014 r. roz. 1182, 1662) і законом від 18 липня 2002 року про надання послуг електронним шляхом (Dz. U. Z 2002 r., nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Адміністратор особових даних поважає права Користувачів, одночасно піклуючись про безпеку всіх наданих даних, а також інформації за допомогою інтернет сторінки www.ewl.com.pl.
Цей документ являється способом збору і обробки всіх даних, в тому числі і особових, отриманих від осіб, які відвідують, а також користуються послугами інтернет сторінки, яка діє під адресою www.ewl.com.pl.

§2. ДАНІ, ЗІБРАНІ АДМІНІСТРАТОРОМ ДАНИХ

Адміністратор даних збирає, обробляє, а також використовує особові дані добровільно надані своїми Користувачами виключно тоді, коли вони завчасно підтвердили згоду на їх оброблення.
Всі дані, які надані Користувачами обробляються перед усім с цілю реалізації в правильний спосіб послуг наданих Інтернет сторінкою www.ewl.com.pl/
Адміністратор даних збирає, а також оброблює:

a) дані необхідні для контактного формуляра:

Прізвище та ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти (e-mail)
b)
дані необхідні для формуляра замовлення з точки зору попиту на відповідних працівників:
Назва фірми, номер телефону, адреса електронної пошти (e-mail)
c)
дані необхідні для реєстрування CV (резюме):
Прізвище та ім'я, адреса проживання, дата народження, номер телефону, адреса електронної пошти (e-mail), номер паспорту або документа, який підтверджує вашу особу, ім'я батьків, CV.

Адміністратор даних оброблює особові дані Користувачів необхідні для налагодження і формування змісту, змінення або припинення правовідносин в рамках послуг наданих інтернет сторінкою www.ewl.com.pl, а також інші необхідні дані, які надаються Користувачем, необхідні зі сторони властивості наданих послуг (відповідно до art. 18 ust. 1 i 2 від 18 липня 2002 року про надання послуг електронним шляхом).

Адміністратор даних гарантує всім зареєстрованим Користувачам дотримання їх прав відповідно до закону від 29 серпня 1997 року про охорону особових даних (Dz. U. Z 2014 r. poz. 1182.1662), а також право до огляду особових даних, право вимагання оновлення або видалення особових даних, право висунення заперечення в випадках, які записані в законі. Все це Користувач може зробити:

шляхом відправлення відповідної інформації на електронну пошту, на електронну адресу Адміністратора: biuro@ewl.com.pl

Збір особових даних Інтернет сторінки www.ewl.com.pl був заявлений до реєстрації Генеральному Інспектору Охорони Особових Даних.

§3. СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ ОСОБОВИХ ДАНИХ

Адміністратор даних може використовувати інформацію, надану Користувачем виключно в спосіб заявлений в цьому документі. Будь-яке використання інформації в інший спосіб, ніж заявлено в цьому документі, буде пов'язано з інформуванням Користувача про метод і цілі їх використання, а також буде вимагати від Користувача будь-якої згоди на їх використання.

Особові дані Користувача використовуються перед усім з цілю правильного проведення і забезпечення ефективної роботи Інтернет сторінки www.ewl.com.pl, а також надання послуг електронним шляхом, особливо з цілю відповіді на питання, які були задані за допомогою контактного формуляра, або формуляра замовлення, а також для потреб, необхідних для реалізації процесу рекрутації зараз і в майбутньому для клієнтів Адміністратора, який шукає працівників в залежності від наданих Користувачем формуляру і наданих угод. Ваша угода надається окремо для кожного кроку.

Основні дані, які надані користувачами можуть бути використані з цілю надання для нього торгових інформацій безпосередньо Адміністратором даних, а також з цілю висилання до нього Newslettera, який буде заміщати в собі інформацію, пов'язану з Інтернет сторінкою і запропонованими вакансіями. На такі послуги Адміністратор даних і Користувач надають окрему згоду під час заповнення формуляра для підписки на Newsletter.

Адміністратор даних надає особові дані своїх Користувачів, які дають згоду на участь у процесі рекрутації клієнтам Адміністратора, тим хто шукає працівників.

Адміністратор особових даних залишає за собою можливість надання особових даних Користувача іншим фірмам на основі письмових договорів, наданих відповідно до art. 31 Закону від 29 серпня 1997 року: “Про охорону особових даних” (Dz. U. Z 2014 r. poz. 1182, 1662) цілю якого є виконання послуг для Інтернет сторінки www.ewl.com.pl, що приводить до правильної її експлуатації, а особливо послуг пов'язаних з хостингом, утриманням, обслуговування серверів, на яких функціонує Інтернет сторінка, адміністрація Інтернет сторінки, проведення робіт по технічному обслуговуванню Сторінки, а також дослідження скарг і пояснення причин несанкціонованого використання електронних послуг. Адміністратор надає персональні дані Користувачів, якщо цього вимагає відповідна державна установа, а особливо - після пред 'яви на основі яких юридичних законів або обґрунтування необхідності використання цих даних.

Адміністратор даних використовує технології Cookies метою якого є регулювання Інтернет сторінки www.ewl.com.pl до потреби Користувача. Користувач може не надавати своєї згоди на те, щоб заповнені ним дані були запам'ятовні і щоб він міг без повторного введення використати їх в наступних підрозділах Інтернет сторінки. Власники інших сайтів не будуть мати доступу до даних наданих в цьому пункті. Якщо Користувач не згоден на персоналізацію Інтернет сторінки він може виключити обслуговування Cookies в налаштуваннях інтернет сторінки.

Адміністратор даних використовує дані з системних журналів спираючись на загальні принципи з'єднань, реалізованих в мережі Інтернет, наприклад, на IP адресу Користувача. Всі дані, які зберігаються в системних журналах, а також дані експлуатації, які надають дані про активність Користувача на Інтернет сторінці www.ewl.com.pl використовуються Сторінкою в відповідності з Законом, особливо в технічних або статистичних цілях.

§4. БЕЗПЕКА

Адміністратор даних прикладає якомога більше зусиль ставлячи за мету безпеку даних Користувачів, особистих даних, а особливо перед їх втратою, неправильним використанням, доступом неуповноважених осіб і їх розголошенню.

Будь яка підозра в наближенні небезпечної ситуації, яка пов'язана з наданням даних або доступу осіб неуповноважених до цього, треба негайно повідомити про це Адміністратора персональних даних, надсилаючи йому відповідний лист на пошту: biuro@ewl.com.pl

§5. КІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

Якщо Користувач не підтверджує правил записаних в цьому документі то він має припинити користування Інтернет сторінкою.

Адміністратор даних залишає за собою право до змін в цьому документі. У випадку змін про які йде мова вище, Користувач буде кожен раз попереджений і також зможе їх прийняти або ж відмовитись.

Цей документ набуває чинності з 7 липня 2017 року.

Співпрацють з нами: