Майже 800 працівників зі Східної Європи скористалися можливістю безкоштовного оформлення «карт побиту» у Польщі з EWL Group 

Майже 800 працівників зі Східної Європи скористалися можливістю безкоштовного оформлення «карт побиту» у Польщі з EWL Group 

Найбільше польське агентство праці EWL Group вирішило продовжити термін дії акції «Work - not Travel», в рамках якої фірма виконала за майже 800 закордонних працівників зі Східної Європи всі формальності пов’язані з подачею документів на т.зв. «карту побиту» - дозволу на тимчасове перебування в Польщі строком до 3 років.

Компанія також зобов'язалася покрити всі витрати на отримання цього документу, якщо іноземець буде працевлаштований в Польщі за посередництвом EWL Group протягом щонайменше 3 місяців.

У зв’язку із великою популярністю акції «Work - not Travel» серед громадян зі Східної Європи та зростаючим запитом на отримання «карт побиту», агентство вирішило продовжити акцію до 1 липня 2020 року.

«Ми не сподівалися, що буде стільки бажаючих, тому вирішили продовжити термін прийняття зголошень на черговий місяць, щоб допомогти подати заяви на «карти побиту» всім зацікавленим. Дуже тішить також той факт, що в рамках акції до нас зголосилися не лише громадяни України, а й Білорусі, Молдови та Грузії», - наголосила керівничка відділу легалізації EWL Group Марія Кузенко. Вона нагадала, що отримання «карти побиту» з EWL дає іноземцям більший комфорт перебування та праці в Польщі, гарантію довшого працевлаштування і надійного заробітку, а також можливість вибору своєї професійної стежки в цій країні.

Нагадаємо, що в рамках акції «Work - not Travel» EWL Group за символічний 1 злотий підготує за своїх майбутніх працівників заяву на отримання дозволу на тимчасове перебування і роботу в Польщі, збере всі необхідні документи, а також представлятиме інтереси іноземців перед органами польської влади аж до моменту отримання «карти побиту». Громадяни України муситимуть лише сплатити гербовий збір за подачу заяви та довіреності (507 злотих), проте фірма поверне їм цю суму за умови, що вони протягом щонайменше 3-х місяців будуть працевлаштовані з EWL.

Регламент акції «Work - not Travel» можна знайти за цим посиланням.

Зголошення та питання

за номером телефону +48 887 776 613 (Viber)

та адресою karta@ewl.com.pl

Співпрацють з нами: