Пропозиція

Кожний шукає добреоплачувану, надійну працю з можливістю професійного розвитку в країнах Європейського Союзу. East West Link — це агентство з працевлаштування, котре вміє цінувати досвід і знаходити працю, що відповідає Вашим очікуванням.

Щоб приєднатися до кола осіб, які шукають працю у Польщі та Європейському Союзі за допомогою EWL, потрібно зареєструватися на сайті. Потрібно ретельно заповнити вказані рубрики своїми даними та додати своє детальне резюме. Усі інше зроблять співробітники EWL. Ми пропонуємо доступ до вакансій фірм з Польщі та Європейського Союзу. Завдяки детально відпрацьованим процедурам, кожнен може приїхати з метою працевлаштування до ЄС та цілком безпечно і легально отримати усі необхідні документи.

Пропозиція EWL срямована перед усім до працівників інших національностей, але в залежності від специфіки професії та галузі ми допомагаємо працевлаштуватися також польським працівникам. 


Щоб подати заявку на пошук роботи, потрібно перейти на сторінку Зареєструвати CV
Також пропонуємо Вам проглянути актуальні вакансії в закладці Вакансії

 

 

Які переваги пошуку праці за посередництвом EWL?

  • Час EWL займається повною процедурою підбору працівників, усіма бюрократичними формальностями, ми отримуємо для Вас дозвіл на працевлаштування, шукаємо відповідних бізнес-партнерів, завдяки чому працівник не повинен самостійно шукати роботу у Польщі.
  • Постійний доступ до інформації про прогрес в підборі персоналу — завдяки сучасній системі ми маємо можливість постіного контролю того, на якому етапі знаходиться процес підбору на конкретну посаду.
  • Гарантія якості та безпеки — працедавці, з якими співпрацює EWL, це перевірені роками фірми з бездоганною репутацією.

  • Неперервність працевлаштування — ми не залишаємо Вас сам на сам з вашими проблемами — у випадку втрати одного місця роботи, EWL одразу розпочиняє процедуру пошуку іншої роботи для вас.

  • Гнучкі умови працевлаштування - існує можливість тимчасового ( наприклад, на один сезон) або довготривалого працевлаштування  в залежності від індивідуальних потреб.

  • Спокій та впевненість — ми гарантуємо нашим працівникам великий досвід та відповідальний підхід у галузі підбору персоналу, професіоналізм та відкртий для ваших думок діалог.
Співпрацють з нами: