Соціальна відповідальність

Ми працюємо в особливій галузі, котра зосереджується на людських ресурсах. Одна з основних цілей нашої діяльності полягає у створенні довіри між фахівцями та працедавцями. Довіра є рушійною силою кожних відносин, завдяки ній роботодавці наймають нових співробітників, а працівники приймають рішення виїхати за кордон. Це має велике значення також для будування добрих відносин між Польщею та Україною.
Ми проводимо соціальні акції та інформаційні кампанії у Польщі та Україні, спрямовані на розуміння причин, цілей та переваг роботи за кордоном, що в підсумку дає підвищення поінформованості громадськості про трудову міграцію. Ми пояснюємо, які документи на роботу повинен підготувати кандидат, інформуємо, хто повинен ( а хто ні ) їхати на роботу до Польщі. Ми також допомагаємо в боротьбі з негативними стереотипами, які розповсюдилися у зв'язку з відкриттям польського ринку праці для великих міграційних потоків.

 

odpowiedzialnosc

 

Ми розуміємо наскільки важким і складним кроком є виїзд за кордон і працевлаштування у новій країні. Однак найважчим кроком є саме прийняття рішення про виїзд. Одним з основних елементів нашої діяльності на українському ринку є допомога тим, хто шукає роботу в Польщі, консультація в формально-правових справах і допомога в пошуку роботи, яка відповідає кваліфікації працівника.

Ми докладаємо усіх зусиль до того, щоб забезпечити усім кандидатам на роботу в Польщі високий рівень обслуговування, як під час врегулювання необхідних формальностей під час процесу рекрутації, так і після працевлаштування і освоєння на новому робочому місці, і постійну координацію роботи за наймом. Ми знаємо, яку важливу роль відіграє посередництво в разі конфлікту між роботодавцем і працівником - ми дбаємо про інтереси працівників, а також боремося з усіма проявами нечесності клієнтів.

Співпрацють з нами: