Хто ми?

Коли в 2007 році Андрій Коркус заснував Кадрове Агентство, в Польщі не було подібних фірм, які б працевлаштовували іноземців, тому більшість робітників з-за кордону працювали у Польщі нелегально.

Завдяки довірі працівників та працедавців ми є першим професійним агентством, яке наймає на роботу іноземців зі Східної Європи та Азії. Ми обслуговуємо увесь процес підбору іноземного персоналу. Ми пропонуємо рішення для всіх секторів економіки, включно з трудовими формальностями (візи, дозвіл на працю).
Останні роки принесли зміни у польському законодавстві і спричинили ріст зацікавлення працівниками зі Сходу, одночасно даючи формальні та правові інструменти, яки зробили можливим проводити процеси рекрутації інозеиців. Багаторічний досвід в рекрутації та співпраці на Україні, в Східні Європі і Азії гарантує ефективні кадрові розгадки, включаючи кваліфікованих працівників.

ofirmie(1)

 

Агенство ЕВЛ на польському ринку відрізняється професійним підходом до працевлаштування іноземців. Для ефективної праці ми використовуємо систему CRM і інші рішення ІТ. Фірма ЕВЛ має ліцензію агенства праці № 7509, яка є необхідна для  проведення  рекрутації персоналу для польських і міжнародних проектів.

 


EWL Україна входить в склад міжнародної групи агентств працевлаштування EWL, засновник якої, агентство працевлаштування EWL East West Link, є лідером працевлаштування іноземців на польському ринку. Воно підбирає персонал з усього світу для провідних польських підприємств. Агенція EWL вже багато років проводить процес підбору персоналу, основою якого є кваліфіковані кадри з України. Динамічний розвиток фірми саме у цьому напрямку став причиною відкриття представництва Агентства в Україні (Київ).

Завдяки довірі фахівців та працедавців ми є першим професійним агентством, яке наймає на роботу іноземців зі Східної Європи та Азії

Business handshake over world map background

 

Ми обслуговуємо увесь процес підбору іноземного персоналу. Наше Агентство пропонує рішення для всіх секторів економіки, включно з трудовими формальностями (дозвіл на працю, карта резидента).

Співпрацють з нами: