Сфери діяльності

Роботу у Польщі може знайти кожен бажаючий, але найбільший попит на фахівців спостерігається в наступних галузях:

Cільське господарство

Протягом багатьох років в сільському господарстві в зв'язку з підвищенним сезонним попитом стає популярним працевлаштування фахівців з України, з метою надання допомоги у збиранні врожаю та на фермах. Щорічно на польські ферми і сільськогосподарські підприємства влаштовуються десятки тисяч громадян України для збирання врожаю фруктів та овочів як садівники а також водії тракторів та іншої сільськогосподарської техніки.

A couple talks to a contractor.

Виробництво та промисловість

Головною проблемою для ряду компаній Польщі є брак кадрів на ринку праці та висока плинність кадрів. Звідси високий інтерес до східного ринку праці, особливо з України. Для компаній, пов'язаних із важкою промисловістю, EWL Україна обирає кращих зварників (TIG, MIG, MAG), токарів (CNC, ручний токарний верстат) і металургів. В компаніях зі змішаним характером діяльності спостерігається підвищений інтерес до комірників, пакувальників, монтажників, водіїв візків з вилковою вантажопідйомною платформою. Польським швейним фабрикам потрібні досвідчені швачки і кравці з України.

Гастрономія та Готельний бізнес

EWL України набирає фахівців в готелі, пансіонати, ресторани, бари та інші місця громадського харчування, а також в салони spa масажу. Особливо потрібними спеціалістами є кухарі й помічники кухарів, офіціанти, прибиральники та масажисти (для салонів spa).

Фахівці і менеджери

Для окремих польських клієнтів ми також проводимо набір спеціалістів високого рівня. У рамках працевлаштування та поетапного відбору ми знаходимо на Україні талановитих менеджерів, експертів у таких галузях як інформаційні технології, виробництво, торгівля і будівництво.

Співпрацють з нами: